V M F

Blog

Widok na wysoki budynek z niskiego kąta

Co wybrać: mieszkanie na piętrze czy mieszkanie na parterze? Opinie na ten temat są podzielone. Zarówno mieszkania na parterze, jak i te usytuowane na wyższych piętrach, oferują szereg zalet, które mogą przemawiać do różnorodnych preferencji i potrzeb nabywców.

Apartament z dużym metrażem

Poszukując idealnego mieszkania, kluczowe jest wybranie odpowiednio dużego metrażu, zapewniającego komfort i funkcjonalność dla wszystkich domowników.

Ładowarka do samochodu elektrycznego

W obliczu rosnącej popularności samochodów elektrycznych instalacja ładowarek na osiedlach mieszkaniowych staje się nie tylko udogodnieniem, ale koniecznością, zwiększającą komfort życia mieszkańców i podnoszącą wartość nieruchomości.

Mieszkanie dla 4-osobowej rodziny – jaki metraż dobrać?

Planowanie idealnego mieszkania dla czteroosobowej rodziny to zadanie wymagające uwzględnienia wielu czynników, od przestrzeni życiowej po funkcjonalność każdego pomieszczenia.

Wysoki standard mieszkania – co to oznacza w praktyce?

Rozumienie różnic między klasami mieszkań na rynku nieruchomości jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji o ich zakupie.

Zrównoważone osiedla – jakie rozwiązania stosują ekodeweloperzy?

W miarę jak troska o środowisko i potrzeba zrównoważonego rozwoju staje się priorytetem społecznym, obserwujemy liczne zmiany zachodzące w otaczającej nas rzeczywistości. Widoczne są one nie tylko w nowych przepisach czy regulacjach, ale także w budownictwie.

Zbliżenie na zielone drzwi z zamkiem

Czym jest komórka lokatorska i dlaczego warto ją posiadać? Czy jest pomieszczeniem przynależnym do lokalu mieszkalnego? Czym wyróżnia się na tle tradycyjnych piwnic i jak ją zaaranżować, aby była w pełni dopasowana do Twoich potrzeb? Na te i inne pytania odpowiadamy w tym artykule.

Czy warto teraz kupić mieszkanie?

Ubiegłoroczne prognozy dotyczące rynku nieruchomości sprawdziły się w małym stopniu – zamiast spodziewanego spadku cen mieszkań nastąpił ich niewielki wzrost. Jakie są aktualne przewidywania i trendy w tej branży?

Odbiór mieszkania od dewelopera – co warto wiedzieć?

Odbiór mieszkania od dewelopera, choć wydaje się jedynie formalnością, jest bardzo istotnym elementem całej transakcji. W końcu odbierając klucze do lokalu, chcemy mieć pewność, że konstruktorzy zadbali o każdy szczegół i od razu będziemy mogli zabrać się za urządzanie nabytego M.

Frontowa część budynku z lokalem użytkowym

Wybór lokalizacji dla biznesu to kluczowy krok, który może zaważyć na jego sukcesie lub porażce. W poszukiwaniu idealnego miejsca nie wystarczy jednak kierować się wyłącznie atrakcyjnym miejscem na mapie miasta.