V M F

Nowe inwestycje na Bemowie

Wysoki standard mieszkań, zaufanie klientów

Jesteśmy firmą deweloperską z polskim kapitałem. Od lat stawiamy na jakość usług. Prowadzimy sprzedaż nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w Warszawie. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, dzięki czemu mieszkania na Bemowie są starannie wykończone, a zastosowane w nich rozwiązania służą bez problemu przez długie lata. Jeśli interesują Cię nowe mieszkania, Bemowo z pewnością nie zawiedzie, ponieważ świetnie sprawdza się jako okolica przyjazna mieszkańcom.

Potwierdzeniem wysokich standardów usług są przyznane nam nagrody. Uchodzimy za jedno z lepszych biur deweloperskich w Warszawie. W 2013 roku otrzymaliśmy wyróżnienie „Jakość roku 2013” za Apartamenty Płomyka. Z kolei Osiedle Eskadra zostało nagrodzone w kategoriach „Inwestycja roku 2013” oraz „Jakość roku 2014”. W 2016 roku nasza firma zdobyła tytuł „Dewelopera roku” w plebiscycie organizowanym przez tygodnik „Gazeta Finansowa”, a także miesięczniki „Gentleman” oraz „Home&Market”. Wielokrotnie doceniono nas jako firmę godną zaufania na rynku nieruchomości.

Kompleksowa obsługa mieszkań na sprzedaż na Bemowie

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Warszawa to miasto, które ma wiele do zaoferowania. W ostatnich latach popularnością cieszą się mieszkania na Bemowie. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych lokalizacji dedykowanych zarówno wielbicielom miejskiego zgiełku, jak również osobom ceniącym ciszę i kontakt z naturą. Zanim przedstawimy propozycję mieszkań na sprzedaż, staramy się poznać Twoje preferencje.

Możesz również liczyć na nasze wsparcie przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z otrzymaniem kredytu na mieszkanie. Nasi agenci bezpłatnie przedstawią Ci różne oferty. Przygotują niezbędne dokumenty i wyjaśnią, na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie, a nowe mieszkanie znajdzie się w Twoim zasięgu. Współpracujemy z czołowymi instytucjami finansowymi w Polsce. Dobieramy rozwiązania optymalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowania. Jeśli interesują Cię konkurencyjne ceny mieszkań, Bemowo stanowi pod świetną lokalizację. Dzielnica jest oddalona od ścisłego centrum, a jednocześnie wyróżnia się doskonałą siecią połączeń komunikacyjnych.

Sprzedaż mieszkań „pod klucz”

W naszej ofercie znajdziesz gotowe mieszkania na sprzedaż. Współpracujemy z pracownią architektury wnętrz Decoroom, która cieszy się uznaniem klientów. Nad ostatecznym wyglądem nowej inwestycji pracuje profesjonalny zespół architektów i dekoratorów wnętrz. Wykorzystują oni wyłącznie dobrej jakości komponenty znanych producentów. Takie rozwiązanie pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas. Jeśli chcesz znaleźć atrakcyjne mieszkania na sprzedaż, Bemowo to dobre miejsce na poszukiwania.

Projekty aranżacji wnętrz mieszkań na Bemowie są przygotowywane indywidualnie. Do wyboru oferujemy trzy pakiety: standardowy, premium, VIP. Pierwszy z nich to rozwiązanie dla osób, które chcą, aby nowe mieszkania były konkurencyjne cenowo, a jednocześnie spełniały wysokie standardy. Pakiet premium jest przeznaczony dla wymagających klientów, zwracających uwagę na nowoczesny design oraz wysublimowane detale. Jeśli chcesz, aby mieszkanie na Bemowie było luksusowe i nietypowo urządzone, postaw natomiast na pakiet VIP.

Nowe inwestycje dla wymagających

Popularnością wśród naszych klientów cieszą się tzw. systemy inteligentnych domów. Umożliwiają one zdalną zmianę wielu parametrów w nowych mieszkaniach na Bemowie. Z dowolnego miejsca można zarządzać m.in. oświetleniem czy ogrzewaniem. Żeby skorzystać z takiej możliwości, wystarczy zalogować się do aplikacji na urządzeniach mobilnych. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań podnosi także bezpieczeństwo domowników i chroni przed konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń, np. zalania lub pożaru. Wiele tego typu instalacji zakładamy na Bemowie.

Bogata oferta lokali komercyjnych i mieszkań na Bemowie

Jeśli interesują Cię nowoczesne mieszkania Warszawa to idealna lokalizacja. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Posiadamy lokale usługowe o różnej powierzchni, usytuowane w strategicznych miejscach dzielnicy Bemowo. Zajmujemy się również sprzedażą mieszkań dla prywatnych odbiorców. Proponujemy zarówno niewielkie obiekty o powierzchni około 50 metrów kwadratowych jak również przestronne wnętrza z pięcioma pokojami. Jednocześnie staramy się zapewnić przystępne ceny mieszkań na Bemowie. Chcesz znaleźć atrakcyjną nieruchomość? Skorzystaj z naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz również wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej.