V M F

Nowe mieszkania na Ursynowie - inwestycje deweloperskie od Profbud

Znalezienie swojego miejsca na ziemi nie należy do zadań łatwych. Szczególnie jeśli planujemy zakup własnego mieszkania, musimy dobrze przemyśleć wybór odpowiedniej dzielnicy. Rodzina składa się z wielu indywidualnych osobowości, dlatego lokalizacja powinna spełniać oczekiwania wszystkich jej członków. Szukając idealnego miasta oraz dzielnicy, warto wziąć pod uwagę warszawski Ursynów i nowopowstałe osiedle Zakątek Cybisa.

Nowe inwestycje na Ursynowie sprawią, że się w nim zakochasz w 2023!

Ursynów należy do lewobrzeżnej części miasta Warszawa. W skład stolicy wszedł w 1951 roku i graniczy z takimi dzielnicami jak: Wilanów, Mokotów oraz Włochy. Ursynów dzieli się na Służew, Służewiec, Kabaty, Imielin, Wyczółki, Dąbrówka, Natolin i Pyry. Jest to idealna lokalizacja do życia zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Znajduje się tu bowiem dużo zieleni, która daje swobodę oraz przestrzeń do rekreacji, a także spędzania czasu wolnego. Ponadto, rozbudowana infrastruktura dzielnicy gwarantuje wygodny dojazd do każdego punktu w mieście, a liczne szkoły, sklepy oraz lokale usługowe sprawiają, że życie tu jest wygodne i przyjemne.

Zakątek Cybisa - nowe mieszkania od dewelopera

Jednym z osiedli, na które warto zwrócić uwagę jest Zakątek Cybisa. Nowa inwestycja powstająca w centrum zielonego Ursynowa została zaprojektowana w taki sposób, aby wpasować się w istniejącą tkankę miejską. Harmonijnie współgra z otaczającymi ją terenami, stanowiąc doskonałe miejsce do życia. Budując to osiedle, chcieliśmy zagwarantować jego przyszłym mieszkańcom najwyższy standard, bezpieczeństwo i wygodne miejsce do życia. Doskonale skomunikowana lokalizacja występuje tutaj w rzadkim połączeniu – obok bowiem znajdziemy rozległe, zielone tereny pozwalające na wypoczynek i aktywne spędzanie czasu z najbliższymi. Udało nam się połączyć dwie skrajności – wielkomiejską tkankę z urokiem podmiejskiego życia.

W powstającym budynku zaplanowaliśmy niemal trzysta lokali o różnorodnych metrażach dopasowanych do potrzeb przyszłych mieszkańców. Są tutaj zarówno niewielkie lokale typu studio, jak i przestronne, duże apartamenty dla większych rodzin. Zadbaliśmy o każdy szczegół, by dopasować się do rosnących oczekiwań naszych Klientów. Przemyślany projekt sprawia, że odnajdzie się tutaj każdy. W centrum naszego osiedla znajdzie się rozległy dziedziniec obsadzony zielenią z placem zabaw dla dzieci. To serce Zakątku Cybisa, w którym mieszkańcy będą mogli spędzać wolny czas, integrować się i spotykać z przyjaciółmi. Mieszkanie to w końcu nie tylko cztery ściany – to również wszystko to, co je otacza.

Nowe mieszkanie na Ursynowie z dobrą komunikacją

Rezygnacja lub znaczne ograniczenie podróży samochodem to jedna z najlepszych decyzji, jakie możemy podjąć w celu ochrony środowiska. Taka inicjatywa nie tylko ogranicza ilość spalin, które krążą w naszym powietrzu, dzięki niej spada również poziom hałasu. Jednak, aby móc cieszyć się swobodą bez czterech kółek, konieczna jest alternatywa. Podstawą jest oczywiście komunikacja publiczna – warto zdecydować się więc na nowe mieszkanie od dewelopera w dzielnicy posiadającej dostęp do linii metra. To znacząco skraca podróż i pozwala sprawnie przemieszczać się do innych części miasta. Kolejnym rozwiązaniem mogą być też... dwa kółka. Do dzielnic przyjaznych rowerzystom zalicza się właśnie Ursynów – okolica cechuje się dużą ilością tras rowerowych.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w otoczeniu lokalnej infrastruktury

Chodzi tu nie tylko o dostęp do sklepów i galerii, ale przede wszystkim o obecność targów i sklepów ze zdrową żywnością. Mieszkając w ich okolicy zdecydowanie prościej utrzymywać prawidłowe nawyki. Ponadto, robiąc zakupy w tego typu miejscach, wspieramy lokalnych przedsiębiorców. Warto również wspomnieć, że na Ursynowie znajduje się jeden z największych stołecznych sklepów ze zdrową żywnością.