V M F

Blog

Mieszkanie dla 4-osobowej rodziny – jaki metraż dobrać?

Planowanie idealnego mieszkania dla czteroosobowej rodziny to zadanie wymagające uwzględnienia wielu czynników, od przestrzeni życiowej po funkcjonalność każdego pomieszczenia.

Wysoki standard mieszkania – co to oznacza w praktyce?

Rozumienie różnic między klasami mieszkań na rynku nieruchomości jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji o ich zakupie.

Odkryj, jak dobrać oświetlenie do swojego mieszkania. Zainspiruj się aranżacjami, które sprawią, że oświetlenie domu stanie się funkcjonalne i piękne.

Dobranie dobrego oświetlenia do mieszkania jest kluczowym elementem jego aranżacji.

Zastosowania zabudowanego balkonu w bloku

Zabudowa balkonu to rozwiązanie, które jest coraz chętniej wybierane przez właścicieli domów czy mieszkań. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać przestrzeń swojego balkonu nie tylko latem, ale także w chłodniejsze miesiące.

Drewniany stolik z zielonym wazonem

Inspiracje naturą i minimalizmem, komfortowe wnętrza oraz ekologiczne rozwiązania. To wszystko nie tylko idzie ze sobą w parze, ale także stanowi bazę trendów wnętrzarskich w 2023 roku.

Poznaj się, jak urządzić nowoczesne mieszkanie

Odpowiednia aranżacja mieszkania jest niezbędna do tego, aby uczynić je przytulnym, funkcjonalnym i komfortowym. Jak zaaranżować nowoczesne mieszkanie w bloku, na jaki styl warto postawić i o których elementach wyposażenia nie można zapomnieć?

Urządzenie małej kuchni to wbrew pozorom nie takie trudne zadanie. Praktyczne zaaranżowanie przestrzeni, wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez producentów wyposażenia i stosowanie uniwersalnych zasad projektowania sprawiają, że nowoczesna mała kuchnia przestaje nas ograniczać.
Taras czy balkon? Balkon czy ogródek? Wiele osób nabywających nowe mieszkanie zastanawia się nad tym, którą z tych opcji wybrać. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Warto wyjaśnić różnice między nimi i zastanowić się jaki rodzaj przydomowej przestrzeni będzie najbardziej odpowiedni.
Sadzonka drzewa będąca częścią ekotrendu w firmie Profbud

Budownictwo ekologiczne staje się jednym z ważniejszych trendów ostatnich lat w branży deweloperskiej. Świadczy o tym powstawanie coraz większej ilości ekologicznych osiedli, domów i biurowców, które są tworzone w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Ręcznie wykonana dekoracja wielkanocna z sianka i pisanek
Święta Wielkanocne to zwiastun zbliżającej się wiosny. Warto ją powitać w wyjątkowy sposób, np. nadając wnętrzu mieszkania świątecznego wyrazu. Stylowa aranżacja z pewnością umili rodzinne świętowanie oraz podkreśli wyjątkowy charakter tych dni.