V M F

PROFBUD 4 KIDS

Profbud – renomowany warszawski deweloper – statystycznemu Kowalskiemu kojarzy się przede wszystkim z nowym standardem jakości na rynku budownictwa mieszkaniowego. Niewielu jednak wie, że zespół firmy tworzą pełne pasji, energiczne jednostki które oprócz profesjonalizmu w codziennej pracy łączy zaangażowanie.
Spełnianie obietnic danych Klientom oraz nieustanne doskonalenie się na polu kreowania atrakcyjnych produktów – to jeden z filarów zaangażowania. Drugi ma wymiar bardziej społeczny i leży u podstaw inicjatyw PROFBUD 4 KiDS, tj. działań wynikających z potrzeby i zrozumienia, że troska o harmonijny rozwój najmłodszych powinna być celem wspieranym przez odpowiedzialny biznes.

Wybrane inicjatywy:

PROFBUD objął opieką finansową akademię piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno. Młodzi piłkarze odwdzięczają się doskonałymi wynikami sportowymi, nie mając sobie równych w regionie. Akademia raz do roku organizuje trzydniowy Turniej piłkarski Profbud Cup. Wydarzenie gromadzi najlepsze drużyny piłkarskie z Polski.

Zobacz więcej:
www.beniaminek.org

Grupa Profbud jest inicjatorem, fundatorem i głównym wykonawcą Centrum Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej, które powstało we współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Centrum Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej to coś więcej niż zwykłe przedszkole – oprócz podstawowej funkcji opiekuńczej spełnia także rolę naukowo-dydaktyczną. Powstanie Centrum Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej odgrywa również ważną rolę w otwarciu się na potrzeby społeczności uniwersyteckiej.

Zobacz więcej:
www.uksw.edu.pl

PROFBUD nagrodził laureatów konkursu Fundacji Świat na TAK "Ośmiu Wspaniałych". Konkurs od ponad 20-lat promuje pozytywne, prospołeczne postawy i działania młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia.

Zobacz więcej:
www.swiatnatak.pl

PROFBUD zrealizował budowę nowoczesnego obiektu sportowego – hali Profbud Arena w Krośnie. Nowy wymiar futbolu wkroczył na Podkarpacie. Nowoczesna technologia zadaszenia 3 boisk piłkarskich stwarza optymalne warunki do gry, niezależnie od pory roku. Najwyższej jakości murawa, system grzewczy oraz zaplecze socjalne zapewniają komfort użytkowania zarówno zawodowcom, jak i amatorom.

Zobacz więcej:
www.profbudarena.pl