V M F

Nowe mieszkania Ursus - sprawdź najnowsze inwestycje deweloperskie od Profbud

Twoja historia
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Termin rozpoczęcia budowy: Q2 2022
Termin zakończenia budowy: Q3 2024
1 budynek
276 mieszkań
Zamieszkaj na Osiedlu Złota Oksza w warszawskim Ursusie.
Jeden, pięcioklatkowy budynek idealnie komponuje się z okoliczną zabudową, zachowując jednak swój indywidualny charakter.
Więcej

Nowe inwestycje mieszkaniowe w warszawskim Ursusie dla Ciebie w 2023

Poszukiwanie dobrego miejsca do życia w Warszawie jest nie lada problemem. To wielowiekowe miasto. Stan jego budownictwa nierzadko odbiega od współczesnych standardów i trendów. Dlatego dobrą inwestycją może okazać się rynek pierwotny. To gwarancja zakupu mieszkania spełniającego nowoczesne normy, dostosowanego do osiągnięć technologicznych szybko zmieniającego się świata. Co więcej, nowe, niezamieszkałe wcześniej mieszkania można urządzić według własnych upodobań!

Zobacz nowe mieszkania - Warszawa Ursus inwestycja dewelopera Profbud

Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom mieszkaniowym. W odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców powstało nowe osiedle w Ursusie – Ligia. Jego nazwa bezpośrednio odnosi się do bohaterki Quo Vadis Henryka Sienkiewicza. Ligia była chroniona przez silnego neofitę, Ursusa na mocy obietnicy, którą złożył jej matce. Tak samo jak w powieści – nowo powstałe osiedle otoczy opieką swoich przyszłych mieszkańców.

Firma Profbud prowadzi sprzedaż mieszkań spełniających najwyższe standardy. Są one zaprojektowane na podstawie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. W tej kwestii współpracujemy z uznanymi projektantami, którzy doskonale znają aktualne praktyki stosowane w budownictwie i architekturze wnętrz. Dzięki nim nowe mieszkania w Ursusie są funkcjonalne oraz estetyczne.

Do atutów osiedla można zaliczyć również bardzo dobrą komunikację z centrum miasta, bliskość punktów handlowo-usługowych, a także rozwiniętą infrastrukturę. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się wysokim standardem, korzystając jednocześnie z zalet, jakie oferuje okolica.

Jak wygląda budynek inwestycji Ligia?

Aktualnie nowe mieszkania od dewelopera znajdują się w dwóch lokalizacjach. Pierwsza to czteropiętrowy budynek przy ul. Tomcia Palucha. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddano tam aż 76 lokali mieszkalnych:

• jedną kawalerkę,
• 48 mieszkań dwupokojowych,
• 18 mieszkań trzypokojowych,
• 9 mieszkań czteropokojowych.

Kolejna lokalizacja to drugi etap inwestycji – pięciopiętrowy budynek przy ul. Kolorowej. Prace budowlane w tym miejscu rozpoczęły się w II kwartale 2020 roku. Jak przewiduje deweloper, budynek zostanie oddany do użytku pod koniec 2021 roku. Znajduje się w nim 78 mieszkań, w tym:
• 44 mieszkania dwupokojowe
• 22 mieszkania trzypokojowe
• 12 mieszkań czteropokojowych

Co więcej mieszkańcy najniższych pięter zyskują dostęp do indywidualnych ogródków lokatorskich. To dodatkowa przestrzeń do wypoczynku pozwalająca cieszyć się urokami okolicy. Z kolei właściciele samochodów mogą skorzystać z miejsc na podziemnym parkingu ulokowanym na poziomie -1.

Osiedla Ligia to propozycja mieszkaniowa zarówno dla singli, jak i wielodzietnych lub wielopokoleniowych rodzin. Na odbiór mieszkania deweloperskiego mogą pokusić się także młode małżeństwa, szukające wspólnej przestrzeni w kameralnej okolicy. Szeroki wybór dostępnych metraży sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie propozycję dopasowaną do swoich potrzeb.

Osiedla Ligia etap I oraz etap II zachwycają również nowoczesnych wyglądem. Budynki przyozdobione są dwukolorową elewacją z cegłą klinkierową. Powstały efekt korzystnie wyróżnia je na tle pozostałej architektury, jednocześnie dopasowując do charakteru otoczenia. Mieszkania były projektowane z myślą o odwzorowaniu historii tej części Warszawy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej klasy wykonania, kojarzącej się z najlepszymi osiągnięciami sztuki projektowania domów.

Warto też zwrócić uwagę na znajdujące się w najbliższej okolicy częściowo otwarte patio, przyjazne dla mieszkańców. Znajduje się ono zarówno w budynku przy ul. Tomcia Palucha, jak i ul. Kolorowej. Można w nim znaleźć sporo elementów małej architektury krajobrazu, które wywołują u przebywających tutaj dobry nastrój.

Spokojna i wygodna lokalizacja osiedla Ligia

Warszawa jest miastem tętniącym życiem. Dlatego wiele osób pilnie poszukuje miejsca do życia z dala od zgiełku. Zarazem nikt nie chce rezygnować z korzyści, które czerpie się z lokalu znajdującego się w pobliżu serca miasta. Kompromisem są nowe mieszkania w centrum Warszawy, takie jak w Ursusie. Łączą one zalety życia w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do centrum.

W ramach infrastruktury miejskiej funkcjonuje tutaj komunikacja publiczna oraz drogi w dobrym stanie umożliwiające komfortową podróż własnym samochodem. Niedaleko znajduje się autostrada A2 znacznie skracająca czas dotarcia do dowolnej części miasta. Brak metra rekompensuje również dobrze zorganizowana kolej naziemna. Planowane inwestycje w tej części Warszawy będą opierać się właśnie na niej. To tania i nieporównywalnie bezpieczniejsza od innych środków lokomocji alternatywa poruszania się po mieście.

Jeśli chodzi o proponowane przez nas nowe mieszkania Ursus zapewnia zielone otoczenie, w którym można wyciszyć się po całym dniu w pracy lub na zabawie w centrum Warszawy. Lokalizacja pozwala na całkowite odłączenie się od hałasu generowanego przez zatłoczone miasto. Okalające mieszkanie tereny zielone umożliwiają też klimatyczne spacery o dowolnej porze dnia czy nocy. Jest to także idealne miejsce do uprawiania sportów takich jak bieganie czy jogging. Ursus jest więc wymarzonym miejscem dla osób, które lubią czerpać z życia pełnymi garściami. Zadbaliśmy o to, aby lokalizacja spełniała wszystkie wymagania.

Co znajduje się w okolicy inwestycji?

Nasze inwestycje mieszkaniowe zawsze biorą pod uwagę dobre skomunikowanie miejsca z ważnymi dla przyszłych nabywców punktami oraz instytucjami. W najbliższym otoczeniu osiedla Ligia znajdują się sklepy i urzędy, które sprawiają, że życie w Ursusie staje się znacznie prostsze.

Dla rodzin z dziećmi szczególnie ważne będą placówki edukacyjne i place zabaw ulokowane w okolicy. W pobliżu są aż 4 szkoły podstawowe, tyle samo przedszkoli i jedno gimnazjum. Wszystkie nie dalej niż 15 minut drogi od budynku, w którym znajdują się mieszkania na sprzedaż w Ursusie. Dodatkowo przy ulicy Sosnkowskiego znajduje się Dom Kultury Kolorowa, w którym dzieci mogą spędzać czas po powrocie ze szkoły.

Oferowane przez nas mieszkania z rynku pierwotnego znajdują się blisko popularnych sieci handlowych, w których można zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty. Lidl, Tesco, Rossmann i CH Skorosze zlokalizowane są zaledwie 10 minut piechotą od osiedla. Wszystkie punkty handlowe i usługowe mieszczą się nie dalej niż 800 metrów od mieszkań w Ursusie.

Kontakt z naturą cenią prawie wszyscy zapracowani ludzie. To szczególnie ważny element w życiu w dużych miastach, w których można zapomnieć o dobrej dla ludzkiego zdrowia przyrodzie. W Ursusie taki problem nie występuje. Nowe mieszkania od dewelopera otoczone są zielenią. Nieopodal Osiedla Ligia znajdują się dwa parki: Czechowicki oraz Achera, a także niewielki skwer ks. Kościuszki. To idealne miejsca na piknik organizowany w ciepłe dni.

Ponadto można tutaj znaleźć przychodnie, gabinety lekarskie, place zabaw dla dzieci, liczne restauracje, ośrodki sportowe dla aktywnych i inne przydatne miejsca służące rekreacji lub zdrowiu. Mieszkanie w takiej okolicy z pewnością spełni wszystkie potrzeby.

Warto też wspomnieć, że Ursus jest stosunkowo nową dzielnicą Warszawy. Widać to zwłaszcza w planie zagospodarowania przestrzennego, który nie jest tak chaotyczny jak w pozostałych częściach miasta. Pozwala to na lepszą orientację w terenie, dojazdy nie stanowią żadnego problemu, a estetyka okolicy wpływa na dobre samopoczucie.

Osiedle Złota Oksza – nowoczesne i stylowe mieszkania na sprzedaż

Kolejną inwestycją Profbud w warszawskiej dzielnicy Ursus, jest Osiedle Złota Oksza. Tu deweloper oferuje jeszcze większą pulę dostępnych mieszkań. Inwestycja ma obejmować aż 276 nowych lokali w różnych metrażach:
• 17 mieszkań jednopokojowych
• 140 mieszkań dwupokojowych
• 95 mieszkań trzypokojowych
• 22 mieszkania czteropokojowe
• 2 mieszkania pięciopokojowe.

Budynki na Osiedlu Złota Oksza będą zróżnicowane pod względem wysokości – od 4 aż do 11 pięter. Dostępne metraże mają wynosić od 27 do 102 m2. Dodatkowo mieszkania zlokalizowane na 5. piętrze zyskają dostęp do dużego i przestronnego tarasu. Przewidywany termin zakończenia budowy inwestycji to 2023 rok.

Osiedle Złota Oksza – atrakcyjna lokalizacja

Powstające przy ulicy Zagłoby Osiedle Złota Oksza oferuje przyszłym mieszkańcom bardzo atrakcyjną lokalizację. Ursus to dzielnica, w której powstaje wiele nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych. Stylowa architektura przyciąga młode rodziny, które szukają wygodnego i bezpiecznego miejsca do życia. Rozwija się również infrastruktura – w okolicy nie brakuje sklepów i lokali usługowych. Ponadto na komfort życia wpływa także szeroki dostęp do terenów zielonych.

W bezpośrednim sąsiedztwie Ursusa znajduje się Bemowo – jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy. To z pewnością ułatwia przemieszczanie się po mieście. Komunikacja miejska jest wygodna – poza autobusami mieszkańcy mogą skorzystać także z kolejki naziemnej. W 2023 roku ma tu powstać kolejny przystanek warszawskiego metra. W okolicy znajduje się także zjazd na autostradę A2, co znacznie ułatwia podróżowanie.

Nowe mieszkanie od dewelopera w Ursusie - wykończone pod klucz

Mieszkania z rynku deweloperskiego mają tę zaletę, że można urządzić je zgodnie z własnymi preferencjami. Nasza oferta obejmuje także rozwiązania szyte na miarę. W ramach trzech pakietów wykończenia możemy dopasować charakter przestrzeni dokładnie pod potrzeby przyszłych mieszkańców. W tym celu współpracujemy z Pracownią Architektury Wnętrz Decoroom, liderem w branży. Dzięki doświadczonym architektom mieszkanie w stanie deweloperskim zyskuje unikatowy wygląd i funkcjonalność. Decyzję o wykończeniu pozostawiamy przyszłym mieszkańcom, by mogli swobodnie zaaranżować wnętrze według własnych potrzeb i upodobań.

Wykończenie mieszkania na sprzedaż z naszej oferty może się odbyć w trzech standardach: podstawowym, premium oraz VIP. Każde z nich cechuje się odmiennymi rozwiązaniami. Architekci pomagają dobrać odpowiednie materiały, przedstawiają własne projekty i zajmują się każdym szczegółem związanym z aranżacją wnętrz. Mieszkania deweloperskie zyskują w ten sposób designerskie elementy, które od razu rzucają się w oczy.

Skorzystanie z naszej oferty wiąże się z niższym VAT-em (8% zamiast 23%) i otrzymaniem dwóch lat gwarancji z 60-cioma miesiącami rękojmi. Szczegóły dotyczące pakietów wykończeniowych są dostępne na naszej stronie. Więcej informacji na temat wykończenia mieszkań można również uzyskać, kontaktując się z naszym Biurem Sprzedaży.

Tworzymy nowe inwestycje obserwując trendy

Nowe osiedla mieszkaniowe to także nowe wyzwania. Dokładamy wszelkich starań, aby powstające inwestycje były jak najlepiej przygotowane na codzienne wyzwania i potrzeby mieszkańców. Z tego powodu projekty opracowywane są na podstawie światowych trendów w budownictwie oraz architekturze. Jest to gwarancja, że nowe mieszkania na Ursusie pozostaną modne i funkcjonalne przez kilka najbliższych lat. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania można zaliczyć do najnowocześniejszych.

Pamiętamy także o tym, aby przebywanie w domu, jak i poza nim stanowiło przyjemność dla mieszkańców w okolicy. Dlatego zgodnie z obowiązującymi założeniami projektowymi inwestycje deweloperskie nie kończą się wyłącznie na postawieniu budynku. Zarówno jego lokalizacja, jak i dostosowanie otoczenia należą do dokładnie przemyślanych decyzji. Efekty deweloperskiej pracy można zobaczyć także poza Ursusem. Zachęcamy do przyjrzenia się dotychczasowym realizacjom.

Osiedle Ligia i Złota Oksza – znajdź nowe mieszkanie dla siebie

Dla wygodny naszych klientów wprowadziliśmy możliwość wyszukiwania ofert pod kątem najbardziej preferowanych przez nabywców czynników. Po wybraniu interesujących opcji wyświetlą się wszystkie mieszkania na sprzedaż w Ursusie spełniające warunki. W ten sposób można otrzymać także pozostałe informacje na temat poszukiwanego domu:
• piętro, na którym znajduje się mieszkanie,
• jego powierzchnię,
• powierzchnię balkonu,
• wielkość ogrodu,
• numer mieszkania.

Wyświetli się także opcja pobrania rzutu wybranego mieszkania. Znalezione przez wyszukiwarkę nieruchomości można w dowolnej chwili podejrzeć, aby zastanowić się na spokojnie nad wyborem. W przypadku pojawienia się pytań dotyczących wybranych mieszkań polecamy skontaktować się z doradcami klienta.

Zaznaczamy także, że nowa inwestycja posiada otwarty rachunek powierniczy. Ze środków wpłacanych na konto korzystamy wyłącznie w celu realizacji inwestycji.

Skontaktuj się z Profbud. Nasi przedstawiciele pomogą dokonać wyboru

Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Ursus wyróżnia się wieloma zaletami – począwszy od lokalizacji, przez doskonały stan techniczny budynków, aż po atrakcyjne ceny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podjęcie decyzji o zakupie mieszkania nie jest łatwe. To poważna inwestycja zwłaszcza w tak dużym mieście jak Warszawa. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Doradcy klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie wątpliwości, a także pomogą w wyborze odpowiadającego oczekiwaniom przyszłego domu.

Po zostawieniu komunikatu o preferowanej godzinie kontaktu oddzwonimy, aby udzielić szczegółowych informacji dotyczących takich kwestii jak cena lub metraż mieszkania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!