V M F

Lokale usługowe w sprzedaży

Kocham tu mieszkać
Lokalizacja: Warszawa, Gocław
Termin realizacji: Q4 2024
2 budynki
10 lokali usługowych
 • W okolicy planowanej stacji metra
 • Idealne połączenie z innymi dzielnicami miasta
 • W pobliżu terenów zielonych
Sprzedanych lokali:
10
/
10
Wybierz lokal
Osiedle Goslove - 50 m od planowanej stacji metra
Nowe Centrum
Lokalizacja: Łódź, Śródmieście
Termin realizacji: Q4 2023
1 budynek
6 lokali usługowych
 • Doskonale skomunikowana część miasta
 • Przy kampusie Uniwersytetu Łódzkiego
 • Tuż obok Centrum Nauki i Techniki EC1
Sprzedanych lokali:
3
/
6
Wybierz lokal
Osiedle Primo III etap, Łódź
Nowe Centrum
Lokalizacja: Łódź, Śródmieście
Etap I / Etap II
Termin realizacji: oddana do użytkowania
1 budynek / 1 budynek
11 lokali usługowych / 10 lokali usługowych
 • Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta
 • Przy kampusie Uniwersytetu Łódzkiego
 • Tuż obok Centrum Nauki i Techniki EC1
Sprzedanych lokali:
13
/
21
Wybierz lokal
Gwiazda Bemowa
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Etap II / Etap III
Termin realizacji: oddana do użytkowania
1 budynek - 2 bryły / 1 budynek - 2 bryły
7 lokali usługowych / 7 lokali usługowych
 • Idealne połączenie z innymi dzielnicami Stolicy
 • Doskonała jakość materiałów i wykonania lokali
 • W okolicy planowanej stacji metra
Sprzedanych lokali:
9
/
14
Wybierz lokal
Osiedle Stella II, Warszawa - Bemowo
Gwiazda Bemowa
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Termin realizacji: oddana do użytkowania
1 budynek
1 lokal usługowy
 • Idealne połączenie z innymi dzielnicami Stolicy
 • Doskonała jakość materiałów i wykonania lokali
 • W okolicy planowanej stacji metra
Sprzedanych lokali:
0
/
1
Wybierz lokal
Gwiazda Bemowa - Osiedle Stella
Ludzie Miejsce Design
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Etap I / Etap II
Termin realizacji: oddana do użytkowania
2 budynki / 2 budynki
5 lokali usługowych / 5 lokali usługowych
 • Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta
 • W poblizu terenów zielonych i Fortu Bema
 • Bliskość infrastruktury sportowej
Sprzedanych lokali:
9
/
10
Wybierz lokal
Nowe mieszkania Osiedle Awangarda - Fort Bema, Bemowo

Mapa

Profbud
Inwestycje z lokalami usługowymi

Skontaktuj się z nami!

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;

Nowe lokale usługowe w Warszawie i Łodzi. Funkcjonalne miejsce dla biznesu

Szukasz miejsca, w którym rozpoczniesz swoją działalność? A może Twoja firma dynamicznie się rozwija i chcesz otworzyć nowe punkty usługowe w mieście? Idealnym pomysłem okażą się osiedlowe lokale usługowe, które znajdują się w samym centrum życia lokalnej społeczności. Poznaj ofertę nowych lokali usługowych w Warszawie oraz Łodzi. Wybierz optymalne miejsce dla dalszego rozwoju Twojego biznesu.

Lokalizacja lokalu usługowego – dlaczego ma znaczenie?

Wybór lokalu użytkowego do wynajęcia lub kupna to bardzo istotna decyzja w kontekście funkcjonowania danej firmy. To nie tylko kwestia wyboru interesującej przestrzeni, która będzie odpowiadać potrzebom działalności pod względem powierzchni. Na ostateczny sukces usługi wpływa zdecydowanie więcej czynników.

Podstawowym elementem, który warto brać pod uwagę, jest odpowiednia lokalizacja. Dobrze rozbudowana infrastruktura mieszkaniowa pozwala z łatwością pozyskać nowych klientów. Sklep lub usługa zlokalizowana na osiedlu będzie przyciągać ludzi z okolicy. Co więcej – takie miejsce zwiększa również szansę na pozyskanie grona stałych kupujących.

Dobrze skomunikowana dzielnica może być dodatkowym atutem. Jeśli stanowi ważny punkt w komunikacji całego miasta, usługa będzie przyciągać klientów także spoza najbliższego otoczenia. Sklep w okolicy przystanku lub stacji metra będą odwiedzać także podróżni. Sąsiedztwo parków i punktów rekreacji to dodatkowa korzyść.

W końcu – nowoczesne osiedla mieszkaniowe są lepiej przystosowane do potrzeb i wymagań nowych biznesów. Lokale usługowo-handlowe bardzo często można aranżować według własnych potrzeb. Dzięki temu odpowiadają przedsiębiorcom niezależnie od branży. Deweloperzy oferują także zróżnicowane metraże – powierzchnie można swobodnie dostosować do wymogów danej działalności.

Nowe lokale usługowe w Warszawie – różne lokalizacje, wiele możliwości

Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swój biznes? W ofercie Profbud znajdziesz wiele atrakcyjnych lokalizacji dostosowanych do potrzeb Twojej działalności. Aktualnie oferujemy lokale usługowe na sprzedaż w Warszawie i Łodzi. Stworzyliśmy nowocześnie zaprojektowaną przestrzeń życiową dla przyszłych mieszkańców. W stolicy powstał ciekawy projekt na Bemowie – kilku etapowe Osiedle Stella. Pierwszy etap dysponuje lokalem usługowym o powierzchni ponad 1337 m2, zlokalizowanym na I piętrze z prywatnym wejściem z parteru.

To wygodne i dostosowane do potrzeb większej firmy rozwiązanie umożliwia zaadoptowanie lokalu użytkowego zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Świetnie skomunikowane Osiedle Stella jest realną możliwością zdobycia nowych klientów – w okolicy planowana jest budowa nowej stacji metra, co w niewątpliwy sposób wpłynie na rozwój działalności usługowej bądź handlowej.

Osiedle Stella etap II i III to natomiast kolejne etapy inwestycji, w której przewidzieliśmy 14 lokali usługowych na sprzedaż. Różnorodne metraże pozwolą przyszłym użytkownikom rozplanować przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami. Dysponujemy pomieszczeniami o powierzchni od 85 do 170 m2, zlokalizowanymi na parterze każdego z budynków. Inwestycja powstała w dzielnicy, która ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę, ułatwiającą szybki transport pomiędzy sąsiednimi dzielnicami.

Awangarda to kolejny punkt na mapie Warszawy, który powinien zaciekawić przedsiębiorców. Osiedle składające się z dwóch etapów, zlokalizowane jest w rekreacyjnej okolicy, skąd łatwo dostać się do innych części miasta. Łącznie 11 lokali o zróżnicowanym metrażu to dobra propozycja dla małych oraz większych przedsiębiorstw – najmniejsza powierzchnia wynosi 87 m2, z kolei największa aż 156 m2.

Lokale usługowo-handlowe w Łodzi – Twój biznes w sercu miasta

Szukasz atrakcyjnych lokali użytkowych w Łodzi? Mamy propozycję specjalnie dla Ciebie. W samym sercu miasta, niedaleko Uniwersytetu oraz Centrum Nauki i Techniki C1, zrealizowaliśmy Osiedle Primo etap I i II. To najlepiej skomunikowana część Łodzi i jednocześnie doskonałe miejsce na rozpoczęcie dochodowego biznesu. Do dyspozycji klientów oddajemy aż 21 lokali użytkowych w centrum o różnych metrażach – od 61 do 160 m2.

Każda z naszych inwestycji powstała z wysokiej jakości materiałów. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne i projektujemy budynki zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Siedziba powinna być wizytówką firmy – to pierwszy element, z którym ma styczność klient czy partner biznesowy. Zaprojektowane przez nas lokale na sprzedaż prezentują się nowocześnie i stylowo, idealnie wpasowując się w charakter otoczenia, a funkcjonalna forma daje wiele możliwości aranżacji wnętrza.

Dlaczego warto zainwestować w lokal użytkowy Profbud?

Nasze projekty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, stale podnosząc standard inwestycji. Każdy lokal usługowy na sprzedaż dostępny w naszej ofercie dostosowany jest do wymogów prowadzenia takiej działalności. Zakup takiego lokum to świetny pomysł na dochodową inwestycję. Rynek nieruchomości stale się rozwija i wartość lokalu może z czasem wzrosnąć. Jednocześnie w przyszłości lokal usługowo-handlowy może służyć jako przestrzeń pod wynajem.

Nowe lokale usługowe w Warszawie i Łodzi to także doskonałe rozwiązanie w dobie wzrostu popularności pracy zdalnej. Lokalne biznesy i usługi nabierają w tej perspektywie większego znaczenia. Mieszkańcy nie muszą codziennie podróżować do biur – jednocześnie chętniej wybierają okoliczne sklepy, oszczędzając przy tym czas. Dotyczy to także innych usług – kawiarni, restauracji, aptek i wielu innych. W ten sposób kształtuje się mała społeczność mieszkańców i przedsiębiorców. Kupujący cieszą się z szybkiego dostępu do wybranych usług, a właściciele biznesów zyskują grono stałych i zaufanych klientów.

Nowe inwestycje biurowe w Warszawie i Łodzi

Prowadzimy sprzedaż lokali usługowych w wielu miejscach w całej Polsce. Profbud od wielu lat oferuje klientom atrakcyjne rozwiązania z branży deweloperskiej. Uczciwe i rzetelne realizacje są dla nas priorytetem, o czym świadczą liczne nagrody przyznane na przestrzeni ostatnich lat. Wśród otrzymanych wyróżnień znajdują się m.in. European Quality Certificate 2021, European Property Awards oraz nagroda Orły Nieruchomości.

W relacjach z klientem stawiamy na zaufanie, dlatego ważna jest dla nas transparentność – udzielamy całościowej informacji na temat planowanego zakupu. Nasze lokale użytkowe na sprzedaż stworzone zostały zgodnie z restrykcyjnymi wymogami i standardami. Klienci mają możliwość wglądu do szczegółów inwestycji, a także informacji o tym, jakie surowce zostały użyte w trakcie budowy.

Cieszymy się, że możemy oferować lokale usługowe na sprzedaż wyróżniające się najwyższej klasy jakością. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych biur sprzedaży lub kontaktu telefonicznego – odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.