V M F

Kariera

Firma deweloperska GRUPA PROFBUD Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zespołu osób na stanowiska:
Praktyki i staż
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość obszaru w którym oferujemy program stażowy
  • ambicja w osiąganiu celów zawodowych
  • wsparcie działu w bieżących projektach
Oferujemy:
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży budowlanej
Dodatkowe informacje:
  • Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie, które umożliwi Ci rozwój zawodowy rozpocznij swoją zawodową przygodę z Nami. Oferujemy możliwość odbycia praktyk i stażu w naszej firmie.
  • Szukamy osób, które lubią ludzi, żyją z pasją i zaangażowaniem, nie zniechęcają się porażkami i są otwarte na wiedzę.
  • W zależności od Twoich kompetencji i zainteresowań możesz zdobyć doświadczenie w następujących obszarach: Budowa, Księgowość, Marketing, Serwis oraz Dział prawny.

Prosimy o dołączenie Curriculum Vitae.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Grupę Profbud Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego „RODO”).

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

SZACUNEK

ZAANGAŻOWANIE

PROFESJONALIZM

ZAUFANIE

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: pdf doc docx odt.
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;