V M F

Nowa inwestycja na Bemowie - Osiedle Stella etap III

Projekt realizowany będzie z użyciem materiałów najwyższej jakości. Stella zmieni, a zapewne także upiększy architektoniczną strukturę dzielnicy. Nie wszystkie gwiazdy świecą zimnym blaskiem. Stella to miejsce atrakcyjne, a dzięki infrastrukturze dostępnej w części usługowej ma szansę stać się także miejscem popularnym, zmieniającym obraz okolic ulicy Człuchowskiej.

Trzeci etap Osiedla Stella stanie w samym sercu Bemowa, tuż przy jednej z głównych arterii dzielnicy, ulicy Człuchowskiej i nieopodal ulicy Powstańców Śląskich. Okolica łączy krajobraz miejski z zielenią, a niedaleko osiedla znajduje się park Górczewska, gdzie można aktywnie spędzać czas, uprawiając sporty lub piknikując z rodziną. Miejsce doskonale łączy się z innymi częściami miasta, przyczynia się do tego bogata infrastruktura drogowa i komunikacyjna. Zdecydowanym plusem inwestycji jest bliskość centrum handlowego Bemowo wraz z jego bogatą ofertą handlowo-kulturalną.

Mieszkania zaprojektowano z troską o funkcjonalność i wygodę. Zadbano o najlepsze materiały i najnowsze rozwiązania techniczne tak, by każde pomieszczenie było dopracowane w stu procentach.
Pracy nad projektem przyświecała zasada troski o połączenie estetyki, funkcjonalności i wygody. Dzięki temu osiedle Stella jak prawdziwa gwiazda będzie błyszczeć na tle miasta ciepłym blaskiem rozświetlonych okien w domach szczęśliwych mieszkańców.

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną mąka.sojka.architekci.

 • ul. Człuchowska/Siemiatycka, Warszawa
 • Etap III - jeden budynek o dwóch bryłach
  XIII kondygnacji
  150 mieszkań, w tym:
  - 26 mieszkań jednopokojowych
  - 71 mieszkań dwupokojowych
  - 21 mieszkań trzypokojowych
  - 30 mieszkań czteropokojowych
  - 2 mieszkania pięciopokojowe
 • data rozpoczęcia trzeciego etapu:
  IV kwartał 2018
  termin zakończenia budowy trzeciego etapu:
  oddane do użytkowania

 • dla inwestycji był prowadzony otwarty rachunek powierniczy