V M F

Nowa inwestycja na Bemowie - Osiedle Stella etap I

Na tle zieleni Bemowa, w pobliżu jednej z głównych arterii dzielnicy, ulicy Człuchowskiej, powstaje szczególne miejsce – osiedle Stella. Stella stanie się punktem charakterystycznym dzielnicy, a wyróżni ją najwyższy budynek Bemowa, który wznosząc się na wysokość 50 m, zapewni jedyny w swoim rodzaju widok: panoramę Warszawy.

Osiedle Stella to świetny projekt architektoniczny wpisany w przyjazny krajobraz Bemowa. Nazwa wynika z wyjątkowej, pięćdziesięciometrowej wysokości najwyższego budynku, a nieodparte piękno panoramy miasta zachwyci największych sceptyków. Aktywni znajdą w okolicy fantastyczne tereny do uprawiania sportów, rodzinni skorzystają z uroków spacerów po zielonym Bemowie. Wrażliwi na piękno docenią urodę doskonałych rozwiązań architektonicznych, a wymagający ucieszą się z nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań technicznych, które przyszłym użytkownikom zapewnią pełen komfort. Kaskadowa forma budynku zadowoli zwolenników zarówno niższej jak i wysokiej, wielkomiejskiej zabudowy.

Nowe Osiedle Stella to miejsce, w którym doskonała jakość materiałów i wykonania łączy się ze śmiałymi, precyzyjnymi i odpowiedzialnymi rozwiązaniami projektowymi.

Inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna mąka.sojka.architekci.

  • ul. Rozłogi 18, Warszawa
  • Etap I - jeden budynek
    kaskadowo – V, VII, XV kondygnacji
    ilość mieszkań: 135
  • inwestycja zrealizowana:
    wrzesień 2018

  • dla inwestycji był prowadzony otwarty rachunek powierniczy