V M F

Nowe mieszkania na warszawskiej Pradze Południe

Poszukujesz nowego mieszkania? Marzysz o miejscu w sercu Warszawy, które jednocześnie położone jest blisko zieleni? Praga Południe to wyjątkowa warszawska dzielnica, w której „miejskość” łączy się z naturą. Wielobarwna, pełna tajemnic i różnorodna – tak można w skrócie opisać Pragę Południe. Bogata oferta kulturalna, klimatyczne kawiarenki, restauracje, centrum handlowe, placówki służby zdrowia – to wszystko na wyciągnięcie ręki.

Położony w tym rejonie Warszawy Stadion Narodowy przyciąga nie tylko atrakcjami sportowymi, ale również wydarzeniami kulturalnymi. Na miłośników spokoju i wyciszenia czeka Park Skaryszewski – uznawany za jeden z piękniejszych w Polsce. To miejsce docenią wszyscy poszukujący przestrzeni do relaksu. W takim otoczeniu powstała nowa inwestycja – Osiedle Praha.

Oferta nowych mieszkań na sprzedaż – Praga Południe

Osiedle Praha to pierwsza inwestycja dewelopera PROFBUD w prawobrzeżnej części Warszawy. Kameralne osiedle znajduje się w centrum miasta, a jednocześnie usytuowane jest z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dogodne połączenia komunikacyjne z inwestycją sprawiają, że wszędzie jest blisko, a oferta rozrywkowa i kulturalna jest na wyciągnięcie ręki. Deweloper zadbał o dogodną lokalizację inwestycji, w pobliżu której znajdują się przedszkola, szkoły, centra handlowe, bogata oferta kulturalna oraz wyśmienite tereny rekreacyjne.

Standard dewelopera sprawia, że inwestycję charakteryzuje wysoka jakość materiałów i wykonania nowych mieszkań. W tej chwili realizowany jest drugi etap inwestycji, którego oddanie planowane w czerwcu 2017 roku.

Osiedle zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Ja2Plus.

Nowe mieszkania na wyciagnięcie ręki

Staranne wykonanie, dbałość o każdy detal, dogodna lokalizacja nieruchomości w sercu Warszawy w pobliżu terenów zielonych – to tylko kilka zalet, opisujących nową inwestycję.

Jeśli poszukujesz nowego mieszkania serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Sprzedaży. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, atrakcyjne ceny mieszkań, oraz pomoc ekspertów od sprzedaży mieszkań, którzy w profesjonalny sposób doradzą przy wyborze wymarzonego lokum.