V M F

Lokale usługowe

wolne
rezerwacja / sprzedane
Osiedle Stella 2 na Bemowie - Lokal C-U07
Osiedle Stella II
wolny
Lokal: C-U07
Powierzchnia: 140,10 m²
Osiedle Stella 2 na Bemowie - Lokal C-U09
Osiedle Stella II
wolny
Lokal: C-U09
Powierzchnia: 135,23 m²
Osiedle Stella 2 na Bemowie - Lokal C-U10
Osiedle Stella II
wolny
Lokal: C-U10
Powierzchnia: 143,38 m²
Osiedle Stella 3 na Bemowie - Lokal D-U04
Osiedle Stella III
wolny
Lokal: D-U04
Powierzchnia: 136,44 m²
Osiedle Stella 3 na Bemowie - Lokal D-U05
Osiedle Stella III
wolny
Lokal: D-U05
Powierzchnia: 144,42 m²

Mapa

Osiedle Stella
Inwestycje z lokalami usługowymi

Skontaktuj się z nami!

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;

Warszawa – lokale usługowe na Bemowie

Prowadzenie własnego biznesu wymaga ogromnego zaangażowania. Oprócz dobrego biznesplanu trzeba znaleźć miejsce nadające się na siedzibę firmy. Wśród propozycji atrakcyjnych punktów warto wymienić lokale usługowe na Bemowie, a w szczególności nieruchomości mieszczące się na nowoczesnym Osiedlu Stella. Dzielnica cieszy się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na doskonałe połączenie komunikacyjne, niebanalną architekturę i zastosowanie innowacyjnych technologii.

Stella, czyli Gwiazda Bemowa

Stella to po łacinie gwiazda. Nazwa osiedla nawiązuje do rozmiarów najwyższego obiektu na Bemowie liczącego 50 m wysokości. Budynki charakteryzują się geometrycznymi formami w modernistycznym stylu. Uwagę zwracają przeszkolone piętra, w których mieszczą się lokale użytkowe na sprzedaż. Obiekty stanowią doskonałą panoramę widokową miasta Warszawa. Miejsce przyciąga inwestorów szukających nowoczesnych i jednocześnie bezpiecznych rozwiązań projektowych.

Osiedlowe lokale usługowe o wysokim standardzie

Dzielnica, zaprojektowana przez Mąka Sojka Architekci, charakteryzuje się przemyślanymi konstrukcjami i wysokim komfortem użytkowania. Lokale usługowe na sprzedaż oraz mieszkania składają się z dwóch brył w kształcie przypominającym literę „L”. Do dyspozycji lokatorów i gości przeznaczono dwupoziomowy garaż podziemny. Interesująco przedstawia się również otoczenie. Wolny czas można spędzać w patio wypełnionym piękną roślinności. Do wykończenia lokali usługowych zastosowano trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne materiały, np. okładziny z ozdobnych płyt betonowych oraz gresu, balustrady wewnętrzne z ocynkowanych profili stalowych.

Lokal usługowy na sprzedaż na Bemowie dopasowany do potrzeb wielu firm

Lokal użytkowy należy dobrać do celów biznesowych. Na Osiedlu Stella dostępne są nieruchomości o różnorodnych metrażach – od 135 m kw. do 1337 m kw. To stwarza ogromne możliwości. Na założenie siedziby firmy mogą zdecydować się przedsiębiorcy reprezentujący wiele branż. Miejsce idealnie nadaje się zarówno na otwarcie kolejnych oddziałów, jak i stworzenie organizacji od podstaw. Oprócz dostosowania odpowiedniej powierzchni inwestorzy mogą wybrać lokale do wynajęcia lub na sprzedaż.

Pomoc w otrzymaniu kredytu na lokal usługowy

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie właściwej lokalizacji to dopiero początek. Przedsiębiorcy muszą zmierzyć się z mnóstwem formalności związanych z zaciągnięciem kredytu. Aby ułatwić podjęcie odpowiedzialnej decyzji, służymy wsparciem na każdym etapie. Pomagamy w znalezieniu optymalnej oferty i wskazujemy zalety poszczególnych rozwiązań. Dokładnie tłumaczymy warunki dotyczące umowy kredytowej na lokale użytkowe na sprzedaż, a także dostarczamy niezbędne dokumenty. Dzięki temu Państwa zaangażowanie ogranicza się do minimum, co przekłada się na zaoszczędzony czas. Dbamy również o bezpieczeństwo transakcji. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi organizacjami finansowymi.

Sprzedaż lokali usługowych na Bemowie to nasza specjalność

Firma deweloperska Profbud, działająca na rynku od blisko 10 lat, cieszy się rosnącym zaufaniem klientów. Marka znana jest z zastosowania sprawdzonych rozwiązań architektonicznych, innowacyjnych technologii, dobrej jakości materiałów w lokalach usługowych i mieszkalnych. Potwierdzeniem profesjonalnego podejścia są liczne wyróżnienia, np. „Jakość Roku 2013”, „Inwestycja Roku 2013”, „European Property Awards”, „Deweloper Roku 2017”. Warto podkreślić również, że Profbud należy do „Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa” oraz „Polskiego Związku Firm Deweloperskich”. Wśród kluczowych projektów realizowanych w ostatnich latach warto wymienić lokale usługowe na sprzedaż, a także mieszkania w nowoczesnej dzielnicy Stella w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi na naszej stronie internetowej, m.in. szczegółowymi opisami inwestycji, specyfikacjami technicznymi, rzutami budynków. Jeśli interesuje Państwa lokal usługowy na sprzedaż, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Z chęcią zaproponujemy Państwu odpowiednie rozwiązanie.