V M F

Lokale usługowe

Osiedle Stella na Bemowie - Lokal A-U09
Osiedle Stella
wolny
Lokal: A-U09
Powierzchnia: 1337,35 m²

Mapa

Osiedle Stella
Inwestycje z lokalami usługowymi

Skontaktuj się z nami!

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;

Warszawa - lokal usługowy na osiedlu Stella

W związku z zakończeniem I etapu budowy nowoczesnego kompleksu budynków na warszawskim Bemowie, firma Profbud prowadzi sprzedaż lokali usługowych na osiedlu Stella. Doskonała lokalizacja osiedla charakteryzująca się bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta i bliskim sąsiedztwem zielonych terenów rekreacyjnych powoduje, że coraz więcej mieszkańców postanawia tu zamieszkać i otwierać własne firmy.

Lokal użytkowy na Bemowie – jakość i nowoczesność

Lokale usługowe na Bemowie na osiedlu Stella dają nieograniczone możliwości na rozwój firm oraz podniesienie ich prestiżu. Sprzyja temu usytuowanie w nowoczesnym budynku wykonanym w oparciu o odważny i zwracający uwagę projekt architektoniczny. Proponowany lokal użytkowy mieści się na pierwszym piętrze wyróżniającej się budowli i ma powierzchnię 1279,57 m2. Duża przestrzeń i funkcjonalne rozwiązania to atuty, które sprawiają, że jest to interesująca propozycja dla inwestorów chcących rozwijać swój biznes na terenie Warszawy.