V M F

Lokale usługowe

wolne
rezerwacja / sprzedane
Osiedle Primo w Łodzi - Lokal U16
Osiedle Primo
wolny
Lokal: U16
Powierzchnia: 76,16 m²
Osiedle Primo w Łodzi - Lokal U18
Osiedle Primo
wolny
Lokal: U18
Powierzchnia: 79,87 m²
Osiedle Primo w Łodzi - Lokal U07
Osiedle Primo II
wolny
Lokal: U07
Powierzchnia: 128,42 m²
Osiedle Primo w Łodzi - Lokal U11
Osiedle Primo II
wolny
Lokal: U11
Powierzchnia: 81,20 m²
Osiedle Primo w Łodzi - Lokal U12
Osiedle Primo II
wolny
Lokal: U12
Powierzchnia: 160,98 m²
Osiedle Primo w Łodzi - Lokal U13
Osiedle Primo II
wolny
Lokal: U13
Powierzchnia: 80,45 m²

Mapa

Osiedle Primo
Inwestycje z lokalami usługowymi

Skontaktuj się z nami!

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;

Łódź - lokale usługowe

Znalezienie lokali usługowych w Łodzi stanowi ogromne wyzwanie. Obiekty powinny charakteryzować się przede wszystkim atrakcyjnym rozmieszczeniem, a także innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości zlokalizowane w centrum miasta Łódź. Wśród ciekawych propozycji warto wymienić nowoczesne Osiedle Primo zaprojektowane przez pracownię architektoniczną JA2plus. Inwestycja powstała z myślą o ludziach aktywnych i nastawionych na rozwój.

Wyjątkowe miejsce w samym sercu Łodzi

Primo nawiązuje swoim wyglądem do zabytkowej architektury Łodzi. W budynkach zastosowano pionowe podziały elewacji oraz odtworzono styl fasad charakterystyczny dla epoki modernizmu. Do interesujących elementów obiektów należą również wycofane pasy loggii i efektowne patio. Osiedle stanowi ciekawe miejsce wzbogacające Śródmieście. Projektanci zadbali także o detale wpływające na komfort mieszkańców, takie jak: wygodne ławki, oświetlony trawnik, miejsca do przechowywania rowerów, podziemny parking. Teren to wyjątkowa przestrzeń na lokale usługowe w Łodzi – Primo mieści się niedaleko przystanku dworca kolejowego, który w przyszłości będzie połączony z linią metra. W pobliżu znajdują się również Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz kampus Uniwersytetu Łódzkiego.

Lokal usługowy na sprzedaż – kompleksowa obsługa, pomoc w uzyskaniu kredytu

Lokal usługowy na sprzedaż w centrum Łodzi to marzenie wielu przedsiębiorców. Aby otrzymać nieruchomość i przeznaczyć ją na dobrze prosperujący biznes, trzeba zmierzyć się z licznymi formalnościami. Proces od wyboru odpowiedniego obiektu do finalizacji transakcji wiąże się z koniecznością podpisania szeregu dokumentów. Zapewniamy wszechstronną obsługę obejmującą doradztwo, wsparcie merytoryczne, dostarczenie niezbędnych umów i aneksów. Pomagamy również w otrzymaniu kredytu na lokal użytkowy. Proponujemy oferty wielu banków, dobierając optymalne w danej sytuacji rozwiązanie. Przeprowadzamy klientów przez cały proces finansowania – od momentu złożenia wniosku po uzyskanie decyzji kredytowej. Czuwamy nad bezpieczeństwem transakcji, a także dokładnie tłumaczymy poszczególne punkty umowy oraz odpowiadamy na pytania. Zależy nam, by byli Państwo w pełni świadomi podjętej decyzji.

Osiedle Primo – doskonała przestrzeń na lokal usługowy w Łodzi

Miejsce stanowi idealny pomysł na otwarcie biznesu. Dobra lokalizacja, wyjątkowa architektura, duże zainteresowanie mieszkaniami w okolicy – to elementy wpływające na powodzenie przedsiębiorców. Osiedlowe lokale usługowe charakteryzują się różnorodną powierzchnią liczącą od 45 do 144 m kw. Można przeznaczyć je zarówno na niewielkie biura lub sklepy, jak i na prestiżowe punkty usługowe, np. restauracje, salony kosmetyczne, zakłady fryzjerskie, banki. W budynkach zamontowano kompletne instalacje. Wejście do lokali prowadzi od strony patio oraz od ulicy.

Dlaczego warto postawić na lokale użytkowe na sprzedaż w Łodzi Śródmieście?

Wybór lokalu użytkowego nie należy do łatwych zadań. Miejsce powinno charakteryzować się dużym potencjałem. Osiedle Primo to dobrze zapowiadająca się inwestycja. Poniżej przedstawiamy argumenty przemawiające za zakupem nieruchomości w tej okolicy:

- Doskonała lokalizacja

Lokale na sprzedaż mieszczą się w ścisłym centrum. To znacznie ułatwia dojazd zarówno klientom, jak i potencjalnym pracownikom.

- Duże zainteresowanie mieszkaniami na osiedlu

Primo to wyjątkowe miejsce, które przyciąga nowoczesnymi rozwiązaniami i oryginalną architekturą, co zwiększa prawdopodobieństwo szybkiego zwrotu inwestycji.

- Obiekty przeznaczone na różne lokale użytkowe

Powierzchnie nieruchomości są mocno zróżnicowane, dzięki czemu można dopasować siedzibę firmy do indywidualnych potrzeb.

- Dostępność miejsc parkingowych

Wśród kluczowych czynników wpływających na komfort kontrahentów i pracowników należy wymienić również przestronny, podziemny parking.

Zainteresowały Państwa lokale usługowe na sprzedaż w Łodzi? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego o dowolnej porze. Z przyjemnością przygotujemy wstępną ofertę.