V M F

Lokale usługowe

wolne
rezerwacja / sprzedane
Osiedle Awangarda II
wolny
Lokal: U5-U6
Powierzchnia: 224,80 m²

Mapa

Osiedle Awangarda
Inwestycje z lokalami usługowymi

Skontaktuj się z nami!

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;

Warszawa - lokale usługowe przy Forcie Bema

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępną ofertą nowoczesnych lokali użytkowych, zlokalizowanych na terenie prestiżowego osiedla Awangarda, obok którego znajduje się Fort Bema - obszar znany wszystkim warszawiakom. Osiedle wyróżnia się interesującą architekturą oraz zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. Pobliskie otoczenie sprzyja rekreacji, a dostępność komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenie z centrum miasta.

Duży wybór nowoczesnych lokali użytkowych

Każdy oferowany przez nas lokal usługowy na sprzedaż to atrakcyjna inwestycja, która przypadnie do gustu właścicielom rozmaitych działalności. Zróżnicowana wielkość (od 87,04 m2 do 279,43 m2) i położenie na różnych poziomach (parter lub pierwsze piętro) gwarantują szerokie możliwości wyboru. Lokal usługowy można zaaranżować według własnych potrzeb. Wszystkie lokale posiadają zaplecze usługowe oraz WC.

Lokal użytkowy przy Forcie Bema – komfort i prestiż

Inwestycja w lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu daje możliwość pracy w estetycznym otoczeniu. Wysokogatunkowe materiały budowlane użyte do wykończania wnętrz zapewniają komfort na najwyższym poziomie i wzmacniają pozytywny wizerunek znajdujących się tu firm. Lokale usługowe przy Forcie Bema to doskonała szansa na rozwój biznesu.