V M F

PROFBUD nowym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej! Mistrzowie z Paryża i Mediolanu otrzymają nowe mieszkania

Umowa sponsorska Grupy PROFBUD z Polskim Komitetem Olimpijskim została podpisana na lata 2024-2027 z możliwością przedłużenia do 2031 roku. Nagrody główne, czyli nowe mieszkania otrzymają zdobywcy złotych medali na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu (2024 r.) i Mediolanie (2026 r.)

Mieszkania w nowopowstającej inwestycji firmy, otrzymają nie tylko zdobywcy złotych medali w dyscyplinach indywidualnych, ale również sportowcy startujący w dwójkach, czwórkach oraz sztafetach. Złote ósemki i drużyny otrzymają nagrody pieniężne. Tym samym rozpoczyna się nowy rozdział w trwającej sto lat polskiej historii uczestnictwa w igrzyskach olimpijskich.

Z tej przełomowej dla polskiego ruchu olimpijskiego współpracy, podpisanej w setną rocznicę startu Polski w Igrzyskach Olimpijskich, szczególnie dumny jest Prezes Zarządu Grupy PROFBUD – Paweł Malinowski:

– Wspieranie polskiego sportu jest wpisane w misję Grupy PROFBUD od wielu lat. Wraz z naszym ogólnopolskim rozwojem stawiamy sobie coraz bardziej ambitne cele także na tym polu. Podpisanie umowy sponsorskiej, zwłaszcza w symboliczną, setną rocznicę startu Polski w igrzyskach, jest dla nas zaszczytem i okazją do promowania idei olimpizmu, skupiającej się przede wszystkim na wychowawczej roli sportu, uprawianego w duchu zasad fair play. Polscy sportowcy odnoszą duże sukcesy w Igrzyskach Olimpijskich, a my wierzymy, że zaangażowanie w walkę o najwyższe trofea, powinno być jeszcze bardziej doceniane. Mamy nadzieję, że otrzymując nowe mieszkania w naszej nowopowstającej inwestycji na obszarze aglomeracji warszawskiej, mistrzowie olimpijscy poczują, że wszyscy jesteśmy im wdzięczni za ogromny trud i poświęcenie, jakie włożyli, by wywalczyć złoto – podkreślił Paweł Malinowski.

Współpraca Grupy PROFBUD i PKOl została ogłoszona 6 stycznia podczas Gali Mistrzów Sportu.