V M F

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi - Osiedle Awangarda

Czasami źródłem naszych sukcesów bywa pasja, która zrodziła się gdzieś głęboko w sercu. Ludzie, którzy nie znają prawdziwej pasji, nie rozumieją też, czym jest sukces, osiągnięty dzięki własnej pracy i zgodny z planem, którego jesteśmy autorami. I nieważne, czy jest to sukces w kulturze, biznesie czy sporcie. Ważne, jacy ludzie go osiągają. Taki sukces to zwykle wyścig z samym sobą, a ludzie którzy go doświadczają, stają się Awangardą.
Awangarda... to dla niej zbudowaliśmy to niesamowite miejsce. Miejsce spotkań, w którym indywidualności pełne pasji i charakteru mogą się realizować. Gdzie tak blisko – tętniącego życiem – centrum odnajdziesz enklawę, by cieszyć się zielenią, uprawiać sport i dostrzec słońce w środku dnia. Spragnieni spotkań napotkają podobnie do nich myślących, a samotnicy znajdą swoją wolność wśród zielonych Fortów Bema. Możesz ich spotkać tam, gdzie spotkasz najlepszych...
Osiedle Awangarda – to prestiż, nowoczesność i dobra energia.
Zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie – zachwycającego zielenią – Fortu Bema na Bemowie. To osiedle stworzone z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią wysoką jakość życia, połączoną z wygodnymi rozwiązaniami i nowatorskim podejściem. Bliskość infrastruktury sportowej oraz terenów zielonych pozwala znaleźć równowagę pomiędzy odczuwalnym tempem życia stolicy a wewnętrzną harmonią.
Cechy charakterystyczne osiedla to wyjątkowa dbałość o szczegóły, projekt oparty o nowoczesne rozwiązania i trendy architektoniczne oraz najwyższej jakości materiały.
Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta zapewnia wygodny i swobodny dostęp do wszystkich atrakcji Warszawy nawet dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną OPA Architekci.

 • ul. Waldorffa 41, Warszawa
 • Etap I - dwa budynki, III i V piętrowy

  83 mieszkania, w tym:
  1 mieszkanie pięciopokojowe
  24 mieszkania czteropokojowe
  20 mieszkań trzypokojowwych
  38 mieszkań dwupokojowych

 • inwestycja zrealizowana:
  luty 2018

 • dla inwestycji był prowadzony otwarty rachunek powierniczy
 • ul. Waldorffa 41, Warszawa
 • Etap II - dwa budynki, III i V piętrowy

  66 mieszkań, w tym:
  1 mieszkanie sześciopokojowe
  8 mieszkań pięciopokojowych
  13 mieszkań czteropokojowych
  33 mieszkania trzypokojowe
  11 mieszkań dwupokojowych

 • inwestycja zrealizowana:
  czerwiec 2018

 • dla inwestycji był prowadzony otwarty rachunek powierniczy