V M F

Nowa inwestycja w Ursusie – Osiedle Złota Oksza

Ile historii może pomieścić jedna ulica? Kto napisze ją dla nowego osiedla? Czy już wiesz, o czym będzie Twoja? Pojedyncze, przypadkowe zdarzenia, seria zdarzeń, a może opowieść na całe życie. Przyszłość pełna inspiracji i nieskończenie wielu możliwości właśnie staje przed Tobą otworem. Już wkrótce możesz zamieszkać w nowoczesnym Osiedlu Złota Oksza w warszawskim Ursusie i połączyć jego bogatą historię z własną opowieścią, którą stworzysz wspólnie z najbliższymi. To tu przy ul. Zagłoby powstaje miejsce, które tylko czeka, by wypełnić je śmiechem i emocjami oraz nadać mu intrygującą, wspaniałą treść. A wszystko to zwieńczone symbolem widniejącej również w herbie dzielnicy oraz w herbie rodu Czechowskich okszy, która od teraz zawsze będzie stać na straży Twojego domowego ogniska. Zapraszamy do tworzenia wspólnej, pięknej historii.
Osiedle Złota Oksza to jeden, pięcioklatkowy budynek o zróżnicowanej wysokości, liczący od 4 do 11 pięter. Nowoczesna architektura niższej części idealnie komponuje się z okoliczną zabudową, jednak całość projektu posiada swój własny, niepowtarzalny charakter. Łącznie znajdzie się tu 276 mieszkań 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych o powierzchni od 27 do 102 m². Każde z nich będzie posiadało balkon, a lokale na 5. piętrze wyposażone zostaną w przestronne tarasy. Pięć mieszkań na ostatniej kondygnacji to z kolei prawdziwe „perełki”, gwarantujące przyszłym mieszkańcom niesamowity widok na panoramę miasta. Wystarczy wyjść na znajdujący się na dachu budynku, przynależny do lokalu taras, by poczuć powiew wiatru i móc rozkoszować się chwilą dla siebie. W inwestycji przewidziano również dwupoziomową, wielostanowiskową halę garażową oraz komórki lokatorskie. Inwestorem jest Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ursus" w Warszawie.

STACJE ŁADOWANIA

ogólnodostępne stacje ładowania
samochodów elektrycznych

FOTOWOLTAIKA

panele fotowoltaiczne na dachu
zasilające części wspólne

ODKURZANIE SAMOCHODÓW

miejsce do odkurzania samochodów
w garażu podziemnym

MYCIE ROWERÓW

pomieszczenie do mycia rowerów
z myjką, umywalką i wieszakiem

 • 87% sprzedanych mieszkań
 • ul. Zagłoby, Warszawa
 • jeden pięcioklatkowy budynek


  od czterech do jedenastu pięter
  276 mieszkań, w tym:
  - 17 mieszkań jednopokojowych
  - 140 mieszkań dwupokojowych
  - 95 mieszkań trzypokojowych
  - 22 mieszkania czteropokojowe
  - 2 mieszkania pięciopokojowe
 • data rozpoczęcia budowy:
  II kwartał 2022
  termin zakończenia budowy:
  III kwartał 2024

 • dla inwestycji jest prowadzony otwarty rachunek powierniczy

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Koscioły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Justyna Zielonka
Doradca Klienta
tel.: 504 997 710
Biuro Sprzedaży
ul. Kolorowa 26
Warszawa
Godziny otwarcia
pon. - pt. godz. 10.00-18.00
sobota 9.30-13.00
Telefon
605 606 606

Jesteś zainteresowany ofertą?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;