V M F

Kontynuacja pierwszoplanowego wyboru w Łodzi - Osiedle Primo Etap IV

Lubisz być w Centrum? Chcesz mieć świat kultury na wyciągniecie ręki i jednocześnie być jego częścią? A może chciałbyś zainwestować swój kapitał w doskonałą lokalizację?
Czwarty Etap Osiedla Primo umiejscowiony w centrum miasta oraz w centrum łódzkich wydarzeń. To odpowiedź dla wymagających, ambitnych osób, które w sercu Łodzi chcą pisać swój scenariusz na szczęśliwe życie. Primo jest również od lat bestsellerowym wyborem dla inwestujących w pewny zysk.
Filmowa dusza Łodzi oraz nieustannie rozwijające się Nowe Centrum dają gwarancję, że okolica nie przestanie tętnić życiem, a każdy kto zdecyduje się tu zamieszkać, będzie zaskoczony jak wiele Śródmieście ma do zaoferowania.

Projektując IV etap Osiedle Primo priorytetem było dla nas zachowanie spójności z poprzednimi etapami inwestycji oraz nawiązanie do historycznego stylu zabudowy pierzejowej, charakterystycznej dla ery przemysłowej.
Wyróżnikiem są atrakcyjne mieszkania typu penthouse zlokalizowane na najwyższej kondygnacji. Część z nich będzie wyposażona w tarasy na dachu, skąd w otoczeniu zieleni będzie można się zrelaksować, podziwiając zachód słońca nad Dworcem Łódź Fabryczna. Na Osiedlu zaplanowane są panele fotowoltaiczne, które będą dostarczać energię eklektyczną do części wspólnych budynku.
Osiedle zaprojektowała pracownia architektoniczna Ja2plus.

MIESZKANIA

mieszkania z ogródkami o wysokości 3,7 m

DACHY

dachy użytkowe oraz mieszkania
typu penthouse

FOTOWOLTAIKA

panele fotowoltaiczne do oświetlenia
części wspólnych

GARAŻ

w pełni wykończona hala garażowa

 • 74% sprzedanych mieszkań
 • ul. Lindleya 8, Łódź
 • Etap IV - jeden budynek

  V pięter

  326 mieszkań, w tym:
  - 89 mieszkań jednopokojowych
  - 199 mieszkań dwupokojowych
  - 30 mieszkań trzypokojowych
  - 6 mieszkań czteropokojowych
  - 2 mieszkania pięciopokojowe

 • data rozpoczęcia czwartego etapu:
  II kwartał 2023
  termin zakończenia budowy czwartego etapu:
  III kwartał 2025

 • dla inwestycji będzie prowadzony otwarty rachunek powierniczy

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Kościoły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Igor Malinowski
Doradca Klienta
tel.: 507 871 969
Kinga Glonek
Doradca Klienta
tel.: 690 157 649


Biuro Sprzedaży
ul. Tramwajowa 17b
90-132 Łódź
Godziny otwarcia
pon. - pt. godz. 10.00-18.00
sobota godz. 9.30-15.00
Telefon
605 606 606

Jesteś zainteresowany ofertą?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;