V M F

Nowa inwestycja na Witolinie – Osiedle Symbio City Live

Każdy z nas inaczej planuje swoją przyszłość. Dla jednych najważniejsze są wygoda i bezpieczeństwo najbliższych, dla innych liczą się ciągły rozwój i realizacja założonych celów. Niektóre z nich stawiamy sobie sami, inne stawia przed nami życie.
Jednak każdy plan ma swój początek w jakimś miejscu. Gdzieś, pod dobrym adresem. Symbio City jest takim właśnie miejscem - łączącym to, co pozornie rozdzielone, czyli część mieszkaniową i usługową.
Symbio City to odpowiedź na oczekiwania współczesnych rodzin i osób szukających przestrzeni, w której udane życie prywatne może bez trudu przeplatać się np. z pracą zdalną. Od początku chcieliśmy stworzyć miejsce o wyjątkowym charakterze, dlatego nasz projekt cechują niezwykła dbałość o detale oraz szlachetna estetyka. Inwestycję zaplanowaliśmy w układzie kaskadowym na planie prostokąta, dzieląc ją na część mieszkalną – 53 mieszkania po stronie zachodniej – oraz usługową we wschodniej części budynku. Dla maksymalnej wygody mieszkańców do każdej z części prowadzi osobna klatka schodowa. W nowoczesnej bryle postawiliśmy na mnogość zastosowanych faktur tynku oraz paneli elewacyjnych, a także liczne przeszklenia i szklane balustrady stanowiące dodatkowy walor architektoniczny.

FOTOWOLTAIKA

panele fotowoltaiczne na dachu
zasilające części wspólne

ZASOBY WODNE

gromadzona woda deszczowa,
wykorzystana do podlewania zieleni

INTELIGENTNE WINDY

dźwigi z odzyskiem energii

TARASY

mieszkania z tarasem
o powierzchni nawet 88 mkw

 • 100% sprzedanych mieszkań
 • ul. Ostrobramska, róg Witolińskiej, Warszawa
 • jeden budynek


  VIII pięter


  53 lokale mieszkalne, w tym:
  - 2 mieszkania jednopokojowe
  - 38 mieszkań dwupokojowych
  - 1 mieszkanie trzypokojowe
  - 6 mieszkań czteropokojowych
   
  6 apartamentów dwukondygnacyjnych, w tym:
  - 3 apartamenty trzypokojowe
  - 1 apartamenty czteropokojowe
  - 1 apartament pięciopokojowy
  - 1 apartament siedmiopokojowy
 • termin zakończenia budowy:
  IV kwartał 2023

 • dla inwestycji jest prowadzony otwarty rachunek powierniczy

Lokalizacja

 

Wszystko
Apteki
Galerie
Kino
Kościoły
Place Zabaw
Poczta
Przedszkola
Restauracje
Służba Zdrowia
Zakupy
Sport i Rekreacja
Stacje Paliw
Szkoły
Teatry i Ośrodki Kultury
Tereny Zielone
Urzędy
Daria Wojtachnio
Doradca Klienta
tel.: 503 812 953
Biuro Sprzedaży
ul. Dywizjonu 303 nr 139
Warszawa
Godziny otwarcia
pon. - pt. godz. 10.00-18.00
sobota godz. 9.30-15.00
Telefon
605 606 606

Jesteś zainteresowany ofertą?

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;