V M F

Osiedle Złota Oksza – nowa inwestycja w Ursusie

Komfortowe mieszkania, stylowa architektura, świetne położenie, dogodna komunikacja oraz bliskość obiektów handlowo-usługowych, rekreacyjnych, sportowych i gastronomicznych – to główne zalety Osiedla Złotka Oksza. Poznaj nową inwestycję w warszawskim Ursusie realizowaną przez firmę deweloperską Profbud.

Osiedle Złota Oksza – o inwestycji

Osiedle Złota Oksza zlokalizowane jest przy ulicy Zagłoby w warszawskiej dzielnicy Ursus. Stanowi jeden pięcioklatkowy budynek o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 11 pięter). Wyróżnia go oryginalna i nowoczesna architektura. Mimo swego niepowtarzalnego charakteru, doskonale komponuje się on z okoliczną zabudową.

Na inwestycję składać się będzie 280 mieszkań. Jest wśród nich:
- 18 mieszkań jednopokojowych
- 142 mieszkania dwupokojowe
- 95 mieszkań trzypokojowych
- 23 mieszkania czteropokojowe
- 2 mieszkania pięciopokojowe

Każde z komfortowych mieszkań posiadać będzie balkon, a mieszkańcy lokali usytuowanych na 5. piętrze będą mieć dostęp do przestronnych tarasów. Będą one również należeć do lokatorów zajmujących ostatnią kondygnację – zlokalizowane na dachu budynku tarasy przynależące do mieszkań na 11. piętrze zapewnią piękny widok na panoramę stolicy.

Mieszkańcy Osiedla Złota Oksza będą mogli również korzystać z dwupoziomowej, wielostanowiskowej hali garażowej i komórek lokatorskich.

Inwestorem Osiedla Złotka Oksza jest Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ursus" w Warszawie, a za całość realizacji odpowiada firma Profbud.

Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał 2021 roku.

Osiedle Złota Oksza – dlaczego warto tu zamieszkać?

Jedną z najważniejszych cech Osiedla Złota Oksza jest lokalizacja inwestycji. W najbliższej okolicy znajdują się bowiem:
- Centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze i Galeria Gawra
- Placówki edukacyjne: Szkoła Podstawowa nr 383, Przedszkole nr 168 „Misiowa Gromadka” i Przedszkole nr 343
- Punkty handlowo-usługowe: sklepy Biedronka, Żabka, Putka
- Tereny rekreacyjne i obiekty sportowe: parki, boiska, baseny, place zabaw i siłownie na świeżym powietrzu
- Centra medyczne i przychodnie

Warto wspomnieć także o dogodnym skomunikowaniu Osiedla – dotyczy to zarówno komunikacji miejskiej, jak i samochodowej. Nieopodal dzielnicy Ursus biegną dwie trasy międzynarodowe: Trasa Poznańska E-30 oraz Trasa Katowicka E-67. Łatwo dostać się stąd do lotniska Okęcie oraz do centrum miasta. Transport do Śródmieścia zapewni z kolei Szybka Kolej Miejska lub pobliski autobus.

Ze względu na swoje położenie i wszystkie wymienione atuty, Osiedle Złota Oksza to świetne miejsce zarówno dla singli, rodzin z dziećmi, jak i seniorów. Doskonale odnajdą się na nim osoby aktywne, ceniące sobie bliskość centrum Warszawy i uwielbiające miejski styl życia, a także te lubiące spokój, ciszę i sąsiedztwo terenów zielonych. Znajdujące się w pobliżu bogate zaplecze handlowo-usługowe, rekreacyjne, sportowe i gastronomiczne będzie stanowić odpowiedź na najważniejsze potrzeby mieszkańców i świadczyć o komforcie mieszkania na Osiedlu Złota Oksza.

Dzielnica Ursus – opinie

Ursus, w którym zlokalizowane jest Osiedle Złota Oksza, to jedna z najmniejszych, ale i najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Położona jest w zachodniej części miasta, po lewej stronie Wisły. Swoją dobrą opinię zawdzięcza dużej ilości terenów zielonych, dogodnemu skomunikowaniu z centrum miasta oraz stosunkowo tanim mieszkaniom. Nic więc dziwnego, że miejsce to jest chętnie wybierane do życia głównie przez ludzi młodych oraz rodziny z dziećmi.

Profbud – deweloper godny zaufania

Odpowiedzialna za realizację inwestycji Osiedle Złota Oksza firma Profbud to prężnie działający od ponad 11 lat deweloper z polskim kapitałem. Projekty architektoniczne zlokalizowane w Warszawie czy w Łodzi są cenione nie tylko przez klientów, ale również przez polskie i zagraniczne środowisko deweloperskie. Świadczą o tym między innymi przyznawane regularnie nagrody: European Quality Certificate (w latach 2021-2018), Orzeł Nieruchomości (2019) czy Deweloper Roku (lata 2016-2018). Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Powiązane artykuły

22.07.2022
Zrealizowane przez Profbud Osiedle Primo to jedna z atrakcyjniejszych inwestycji mieszkaniowych ostatnich lat w Łodzi-Śródmieściu. Jednym z jej głównych atutów jest lokalizacja na terenie Nowego...