V M F

DOM JUTRA. JUŻ DZIŚ.

Dom Jutra – jak możemy odczytać te słowa? Jest to połączenie designu, estetyki i technologii. Koncept realizowany przez trzy firmy – dewelopera, dostawcę inteligentnych rozwiązań dla domu oraz pracownię architektury wnętrz, miał swoją oficjalną premierę podczas warszawskich targów Dom Inteligentny 3-5 marca 2017.

Dom można opisać tysiącem słów, jednak zawsze będzie się on nam kojarzył z miejscem, w którym szukamy komfortu i bezpieczeństwa. Koncepcja Domu Jutra to odpowiedź na zmieniający się Świat, w którym komfort łączy się z wyjątkową estetyką, pięknem i nowymi technologiami.

„Inicjatywa, której oficjalna premiera miała miejsce na tegorocznych targach „Dom Inteligentny” udała się dzięki połączeniu kompetencji i doświadczenia trzech firm – opowiada Jacek Piotrowski Dyrektor Handlowy Profbud – Efekt pracy nad projektem został oficjalnie zaprezentowany w wyjątkowej przestrzeni zaprojektowanej specjalnie na tegoroczne Targi Dom Inteligentny”.

Przestrzeń, w której żyjemy to nie tylko cegły, stal i szkło wkomponowane w dane miejsce. Ważna jest wyjątkowa przestrzeń do mieszkania, tworzona z myślą o wyjątkowych ludziach - Dzięki współpracy z ekspertami w dziennie designu, architektury wnętrz i nowych technologii dajemy pełnię kompleksowych rozwiązań. Wiodącą ideą tego wspólnego projektu jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom współczesnego mieszkańca, który chce żyć w komfortowym, estetycznym a zarazem bezpiecznym otoczeniu. Chcemy, aby Dom Jutra był swego rodzaju przystanią – komfortową i bezpieczną – tłumaczy Piotrowski. W projekcie udział bierze warszawska pracownia architektoniczna Decoroom, oraz firma APA Group – dostawca nowoczesnych technologii ułatwiających kontrolę nad codziennym użytkowaniem mieszkania. Przestrzeń piękna, może być równocześnie funkcjonalna – Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego projektu. Dzięki temu mamy możliwość wnieść piękno i estetykę w przestrzeń mieszkalną - tak ideę kooperacji komentuje Jakub Bartos, dyrektor zarządzający firmy Decoroom. Inwestycja w inteligencję, która bez naszego udziału, ukryta pod designerskimi detalami zabezpiecza nas przed zagrożeniami i poprawia komfort codziennego użytkowania naszego mieszkania, jest nieoceniona. – „Dom Jutra. Już dziś” to systemy sterowania dbające o nasz komfort i bezpieczeństwo, pozwalające na lepszą kontrolę urządzeń i rozwiązań w naszych domach – wyjaśnia Artur Pollak, prezes firmy APA Group, polskiego producenta inteligentnych rozwiązań automatyki budynkowej.

Targi Dom Inteligentny odbyły się w dniach 3-5 marca 2017 na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Polecane mieszkania