V M F

NOWA INWESTYCJA NA GOCŁAWIU - OSIEDLE HAVEN HOUSE

Codzienność to czas, który spędzamy na myśleniu o tym, co i jak możemy osiągnąć - a przecież dużo ważniejsze jest to, co już mamy. Dom z kolei to miejsce wyjątkowe dla każdego z nas - azyl, źródło dobrej energii, prywatny świat, w którym odpoczywamy i ładujemy akumulatory. Możesz cieszyć się nim sam lub w otoczeniu najbliższych - jedno jest pewne - tutaj wszystko odbywa się na Twoich zasadach. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by Twój dom stał się bezpieczną przystanią, do której chcesz wracać.
Osiedle Haven House to nowa inwestycja mieszkaniowa na warszawskim Gocławiu, zlokalizowana przy ulicy Bora-Komorowskiego. Wśród zieleni, w sąsiedztwie romantycznej i kultowej Saskiej Kępy powstaje miejsce idealne dla osób, które pomimo tego, że wokół wszystko gna, chcą i potrafią pozostać sobą.

Osiedle Haven House zaplanowane zostało na warszawskim Gocławiu – w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, łączącej w sobie nowoczesną architekturę i tradycyjną zabudowę. Zaprojektowaliśmy je dla ludzi aktywnych, którzy po dniu wypełnionym obowiązkami z chęcią wrócą do miejsca, które pozwoli im się wyciszyć i odzyskać energię do dalszych działań. Chcemy, by właśnie tu celebrowali swoje sukcesy i planowali kolejne wyzwania.

Minimalistyczna forma budynku nawiązuje do otaczającej zabudowy, ale wprowadza weń swój własny charakter. Fasada wykonana z okładziny ceglanej idealnie wpisuje się w powszechne wyobrażenie dotyczące praskiej architektury, a jednocześnie czerpie z dziedzictwa warszawskiego modernizmu. Budynek ma układ kaskadowy – od dziewięciu do siedmiu kondygnacji. Elementem charakterystycznym są mocno zaakcentowane płyty balkonów, które swoim rastrem wyraźnie geometryzują bryłę.

Inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna OPA Architekci.

 • ul. Bora-Komorowskiego 39A
 • jeden budynek

  kaskadowo - VII, VIII, IX kondygnacji

  114 mieszkań, w tym:
  - 23 mieszkania jednopokojowe
  - 29 mieszkań dwupokojowych
  - 22 mieszkania trzypokojowe
  - 31 mieszkań czteropokojowych
  - 9 mieszkań pięciopokojowych

 • inwestycja zrealizowana:
  Luty 2020