V M F

Informacje o inwestycji

Czy chciałbyś odetchnąć i uciec przed drapieżnym obliczem stolicy? Czy cisza to luksus, który gości jedynie na przedmieściach? Czy rytm przyrody lub przyjazne sąsiedztwo to określenia, o których jedynie możesz pomarzyć?
Nowe Osiedle Dekada dedykujemy miłośnikom wszystkich atrakcji dzielnicy Bemowo. W zasięgu ręki znajdziecie Państwo zarówno infrastrukturę miasta i dzielnicy, jak i spełnienie marzenia o wyciszeniu i bliskości terenów Kampinosu. To właśnie tutaj możliwe jest życie z dala od zgiełku. Architektura osiedla - oparta na koncepcji słonecznych tarasów wkomponowanych w klimat rewitalizowanego osiedla i otoczenie lasu – zapewnia idealne warunki dla wygodnego życia w stałym kontakcie z naturą.

Osiedle Dekada to miejsce ukryte pośród drzew, ostatni skrawek zurbanizowanej przestrzeni wysunięty głęboko w otulinę Kampinosu niczym przyczółek. Miejsce, które łączy rytm przyrody otaczającego je lasu i przyjazne sąsiedztwo Boernerowa oraz okolic ulicy Radiowej – tak bardzo cenione przez mieszkańców tych rejonów Bemowa. To właśnie tu uznany warszawski deweloper, historycznie związany z dzielnicą Bemowo, firma PROFBUD, zlokalizował swoją niezwykłą inwestycję. PROFBUD, tworząc nowe miejsce dla mieszkańców Bemowa, postawił na rewitalizację przepięknego zakątka zlokalizowanego w sąsiedztwie ronda im. Pułkownika Bernarda Adameckiego.

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną Studio "Deco" Ryszard Szczęsny.

 • ul. Radiowa 19, 23; Warszawa
 • pięć budynków, od II do IV pięter

  81 mieszkań, w tym:
  4 mieszkania pięciopokojowe
  24 mieszkania czteropokojowych
  36 mieszkań trzypokojowych
  17 mieszkań dwupokojowych

 • inwestycja zrealizowana:
  styczeń 2018

 • dla inwestycji był prowadzony otwarty rachunek powierniczy