V M F

Nowa inwestycja na Bemowie - Osiedle Stella etap II

Bemowo zyskuje nowe miejsce, które ma szansę stać się początkiem nowego nowoczesnego stylu dzielnicy. Projekt osiedla Stella, jak sama nazwa wskazuje, urodą i funkcjonalnością sięga gwiazd, a jego mieszkańcy będą mogli podziwiać piękną panoramę Warszawy z dwóch brył o wysokości dwunastu pięter.

Zielone zaplecze Bemowa daje wiele możliwości odpoczynku – od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny jogging, pozwalający zadbać o dobrą formę. Samo Osiedle Stella to także punkt idealnie połączony komunikacyjnie z innymi dzielnicami Stolicy.
Wysokość najwyższego budynku Stelli i, wynikająca z jego wysokości, możliwość bliskiego obcowania z rozgwieżdżonym niebem stała się inspiracją do znalezienia odpowiedniej nazwy. Osiedle Stella to gwiazda ulokowana w samym sercu dzielnicy. Zachwyca nowoczesną architekturą, niebanalną wysokością i rozwiązaniami zapewniającymi możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań.

Osiedle Stella to miejsce powstałe z myślą o wszystkich, którzy chcą sycić wzrok doskonałą panoramą Warszawy i cenią najwyższą jakość. Nowa inwestycja firmy Profbud to bezpieczeństwo wyboru i udowodniona jakość wykonania. To także dbałość o zastosowanie unikalnych rozwiązań projektowych połączona z komfortem tak cenionym przez mieszkańców Stolicy. Stella - Gwiazda Bemowa.

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną mąka.sojka.architekci.

 • ul. Człuchowska/Siemiatycka, Warszawa
 • Etap II - jeden budynek o dwóch bryłach
  XIII kondygnacji
  186 mieszkań, w tym:
  - 30 mieszkań jednopokojowych
  - 76 mieszkań dwupokojowych
  - 42 mieszkań trzypokojowych
  - 36 mieszkania czteropokojowe
  - 2 mieszkania pięciopokojowe
 • inwestycja zrealizowana:
  kwiecień 2020

 • dla inwestycji był prowadzony otwarty rachunek powierniczy